Badanie stóp

Zapraszamy na kompleksowe badanie stóp metodą Digitsole™ Pro na podstawie, którego wykonamy dla Państwa precyzyjnie dostosowane do potrzeb i wad indywidualne wkładki ortopedyczne.

Badanie podzielone jest na dwa etapy i przeprowadzane jest za pomocą dwóch metod, które w sumie dadzą nam kompleksowy obraz i pozwolą na dobór najbardziej idealnego rozwiązania.

https://novicare24.pl/userdata/public/assets//digitsole-01.png

 

Innowacyjna technologia Digitsole™ Pro, pozwalająca na lepsze zbadanie, śledzenie i analizowanie wzorca chodu Pacjenta w warunkach naturalnych, podczas swobodnego ruchu lub biegania.

Pierwszy etap

Innowacyjna technologia Digitsole™ Pro pozwalająca na precyzyjne zbadanie wzorca chodu Pacjenta w warunkach naturalnych podczas swobodnego ruchu.

Jak to działa?

 1. Pacjent wkłada odpowiednio dobraną do swojego obuwia wkładkę Digitsole, która jest wyposażona w chipy i zaczyna chodzić lub biegać
 2. Odczyty wykonywane przez wkładkę Digitsole są przesyłane do aplikacji mobilnej DigitSole ProTM poprzez Bluetooth do komputera
 3. Złożone algorytmy przetwarzają pozyskane informacje i prezentują wyniki w postaci danych klinicznych na podstawie których wykonywane są wkładki

 

Drugi etap

Badanie podoskopowe

Badanie na podoskopie jest formą analizy stóp pacjenta. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, podoskop, przy odpowiednim podświetleniu, umożliwia właściwą ocenę stóp od strony podeszwowej. Badanie dostarcza wielu podstawowych informacji odnośnie do funkcjonowania stopy w obciążeniu. Następnie obraz stóp jest zapisywany, przetwarzany i przesyłany do komputera. Dzięki temu po badaniu podoskopowym uzyskujemy informację o obecności wad stóp. Komputerowy obraz stopy uzyskany w badaniu podoskopowym pozwala na stwierdzenie nieprawidłowości w obciążeniu stopy w różnych obszarach.

Dla kogo? Wkładki ortopedyczny przede wszystkim skierowane są do osób, które zmagają się z takimi schorzeniami jak:

 1. stopa koślawa, szpotawa, końsko-szpotawa
 2. paluch koślawy (hallux valgus), paluch sztywny
 3. ostroga piętowa
 4. szpotawość oraz koślawość kolan
 5. płaskostopie podłużne lub poprzeczne
 6. stany przeciążeniowe stopy
 7. przeciążenia aparatu więzadłowego stopy
 8. modzele
 9. stopa cukrzycowa, neuropatia cukrzycowa, trudno gojące się rany
 10. Tendinopatie i Entezopatie ścięgien

Cennik

 • Wkładki codzienne / sportowe / specjalistyczne od 350 zł
 • Konsultacja, komputerowe badanie podoskopowe i analiza chodu przy wykonaniu wkładek - BEZPŁATNIE
 • Konsultacja, komputerowe badanie podoskopowe i analiza chodu bez wykonania wkładek - PROMOCJA 49
 • Korekta z badaniem kontrolnym - 99 zł

Zapisy na badanie - 512 675 354

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl